Zatvoriť
Ak máte záujem o stretnutie s nami, vyplňte tento kontaktný formulár, alebo zavolajte na tel: +421 948 412 812

Meno / Priezvisko *

Firma

Váš e-mail *

Mám záujem o predbežnú rezerváciu číslo zájazdu / názov / približný termín

Iné info

Telefonický kontakt *

* povinné
Sledujte nás na FacebookuKontaktný formulárEnglish version

Peru, Bolívia, Čile

Dokonale prepracovaný program odrážajúci našu lásku k Latinskej Amerike

  • Metropola Peru a pocit ako v prírodopisnom filme na ostrovoch Ballestas.
  • Pupok inkského sveta – Cuzco a záhadné obrazce v Nazca. Plávajúce ostrovy na jazere Titicaca a noblesné Santiago de Chile.
  • Najväčšia a najkrajšia soľná púšť sveta Salar de Uyuni a jej kontrast v pieskovej púšti, najsuchšej púšti sveta Atacam.
  • Známa „cesta smrti” do bolívijskej oblasti Yungasa plantáže posvätnej koky.

 

1.-2. deň: prílet do LIMY, prehliadka mesta, odchod do Pisca.

3.-4. deň: loďou na ostrovy BALLESTAS, pozorovanie zvierat, NAZCA, Arequipa – biele mesto pod spiacou sopkou EL MISTI, prehliadka mesta a pamiatok

5.-6. deň: CUZCO, prehliadka pevnosti SACSAYHUAMÁN,  Q´ENQO a inkské kúpele TAMBO MACHAY, MACHU PICCHU, prehliadka mesta a pamiatok

7.-8. deň: voľno  v najkrajšom meste Južnej Ameriky alebo možnosť výletu do VALLE SAGRADO, prehliadka pamiatok a okolia, PUNA

9.-10. deň: LOS UROS na posvätnom jazere TITICACA, ostrov TAQUILE, odchod do LA PAZU

11. deň: fakultatívny výlet do subtropického Coroica, prekonanie veľkého výškového rozdielu, oblasť Yungas

12.-13. deň: hlavné mesto Bolívie- Sucre, prehliadka centra, nocľah v meste Potosí v nadmorksej výške 4000 m. Hora Cerro rico, prechádzka po meste Casa de la Mondea, presun do Uyuni.

14. deň: SALAR DE UYUNI – prekrásna, neuveriteľná, fascinujúca a najväčšia soľná púšť na svete, ležiaca vo výške 3700 m. n. m.

15.-18. deň: lagúny Caňapa, Hedionda a Colorada, gejzíry Sol de Maňana, údolie Salvadora Dalího, lagúna Verde, čílska dedina San Pedro de Atacama a púšť Atacama. Ranný odlet do Santiago de Chille, prehliadka. Odlet do Európy a príchod domov.


PROGRAM - štruktúrovaný > viac >>>

CENA POBYTU ZAHŔŇA:

  • Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v hoteloch strednej kategórie a jednoduchú ubytovňu v oblasti bolívijského altiplana, 14x raňajky a komplet stravu počas prechodu soľnou púšťou až do Čile, miestnu dopravu (autobusmi, minibusmi, loďou, džípmi), prenajatú dopravu, let na trase Arequipa – Cuzco, let na trase La Paz – Sucre, poistenie CK voči insolventnosti.

 

OBDOBIE POBYTU A CENY:

Kompletný cenník >>>

Poznámky:

Trasa zájazdu
Lima – Pisco – Nazca – Arequipa – Cuzco – Puno – La Paz – Sucre – Potosí – Salar de Uyuni – púšť Atacama – Santiago de Chile