Zatvoriť
Ak máte záujem o stretnutie s nami, vyplňte tento kontaktný formulár, alebo zavolajte na tel: +421 948 412 812

Meno / Priezvisko *

Firma

Váš e-mail *

Mám záujem o predbežnú rezerváciu číslo zájazdu / názov / približný termín

Iné info

Telefonický kontakt *

* povinné
Sledujte nás na FacebookuKontaktný formulárEnglish version

Filipíny - krajina 7000 ostrovov

Krajina s večne usmiatymi obyvateľmi

  • Manila so svojou nádhernou koloniálnou architektúrou je v ostrom kontraste oproti priam panenskej prírode ostatných ostrovov.
  • Typické jeepney nám zdvihnú adrenalín v tej najideálnejšej miere, zmixované prekvapeniami, aké ulice Manily rozhodne ponúkajú.
  • Čakajú len na to, aby boli odhalené dušou dobrodruha.
  • Ryžové políčka pri Banaue pod ochranou UNESCO nám svojou krásou doslova vyrazia dych a inak to nebude ani pri panenských plážach vybraných ostrovov.
  • Je sa na čo tešiť!

 

1. - 2. deň: prílet do Manily, prehliadka Manily - príjemná koloniálna architektúra,  pevnosť Fort Santiago, kostol cv. Augustína

3. - 5. deň: presun do Banaue, mestečko Bagabang ryžové políčka ako symbol Filipín. Navštívime lovcov lebiek kmeňa Ifuago.

6. - 7. deň: návšteva horských oblastí Filipín  kde navštívime estečko Sagada, prehliadka miestnych jaskýň, pokračovanie pobytu do mesta Bontoc návrat do Manily.

8. - 14. deň: prelet na ostrov Palawan, ktorý je malebným ostrovom s nedotknutou tropickou prírodou, súostrove Bacuit, návrat letecky do Viedne.

 

 

 


PROGRAM - štruktúrovaný > viac >>>

CENA POBYTU ZAHŔŇA:

  • Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v hoteloch strednej kategórie s raňajkami, ak nie je v programe uvedené inak, na ostrove Palawan (oblasť El Nido) ubytovanie v kvalitnom 4* hoteli s raňajkami, miestnu dopravu medzi mestami, prenajatú dopravu na ostrove Luzon, výlet k ryžovým terasám, výlet do Bangaanu, jazdu na terénnych autách, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti.

 

OBDOBIE POBYTU A CENY:

Kompletný cenník >>>

Poznámky:

 Trasa zájazdu
Manila – Banaue – Sagada – Puerto Princesa – El Nido