Zatvoriť
Ak máte záujem o stretnutie s nami, vyplňte tento kontaktný formulár, alebo zavolajte na tel: +421 948 412 812

Meno / Priezvisko *

Firma

Váš e-mail *

Mám záujem o predbežnú rezerváciu číslo zájazdu / názov / približný termín

Iné info

Telefonický kontakt *

* povinné
Sledujte nás na FacebookuKontaktný formulárEnglish version

Ohňová Zem, Buenos Aires, Patagónia (Argentína, Čile), Veľkonočný ostrov

Najznámejšie lákadlá čílsko-argentínskej Patagónie.

  • Najjužnejšie mesto sveta – metropola Tierra del Fuego – Ushuaia.
  • Kráľovstvo ľadu a snehu v Latinskej Amerike, ľadovec Perito Moreno a NP Torres del Paine.
  • Záhada obrovských kamenných sôch moai na Veľkonočnom ostrove v strede Pacifiku.

 

1. - 4. deň:   Odlet z Viedne, prílet do Buenos Aires -štvrť Palermo, prehliadka mesta. Najlepšie steaky a víno. Prelet do Ushuaia. Plavba loďou po Beagle pre záujemcov

5. deň: prelet do El Calafate, odchod do El Chaltén, Parque Nacional de Los Glaciares.

6. - 7. deň: výlet k Fitz Roy. Odchod do El Calafate, Perito Moreno, NP Los Glaciares, ľadová stena, Možnosť plavby loďou v blízkosti ľadovca na jazere Lago Argentino.

8. - 9. deň: Presun do Puerta Natales. NP Torres del Paine. Táto jedinečná fauna a flóra robí tento park nezabudnuteľným na ceste drsnou Patagóniou.

10. - 15. deň: odlet do Santiaga de Chile, prezidentský palác, bohémska štvrť Bellavista. Odlet na Veľkonočný ostrov, miesto Orongo, sopka Rano Kao... Návrat do dedinky Hangaroa, Ahu Akivi - sedem nádherných sôch moai. Odlet do Európy.


PROGRAM - štruktúrovaný > viac >>>

CENA POBYTU ZAHŔŇA:

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, prehliadku vśetkých navštívených miest, ubytovanie na Veľkonočnom ostrove s raňajkami, ubytovanie v 3* hoteloch v dvojlôžkových izbách s raňajkami, let na trase Buenos Aires – Ushuaia, Ushuaia – El Calafate, Puerto Natales – Santiago de Chile, Santiago de Chile – Veľkonočný ostrov – Santiago de Chile, miestnu autobusovú dopravu, celodenný výlet prenajatou dopravu do NP Torres Del Paine, 2 x večera v cene, kompletná prenajatá doprava na Veľkonočnom ostrove s miestnym sprievodcom, poistenie CK voči insolventnosti.

OBDOBIE POBYTU A CENY:

Kompletný cenník >>>

Poznámky:

Trasa zájazdu
Buenos Aires – Ushuai – El Calafate – El Chalten – El Clafate – Puerto Natales – Santiago de Cile – Veľkonočný ostrov – Santiago de Chile