Zatvoriť
Ak máte záujem o stretnutie s nami, vyplňte tento kontaktný formulár, alebo zavolajte na tel: +421 948 412 812

Meno / Priezvisko *

Firma

Váš e-mail *

Mám záujem o predbežnú rezerváciu číslo zájazdu / názov / približný termín

Iné info

Telefonický kontakt *

* povinné
Sledujte nás na FacebookuKontaktný formulárEnglish version

Rodinné expedície - Najčastejšie otázky

Pre aké deti sú vhodné rodinné expedície?
Naše expedície sú pripravené pre deti od cca. 5 rokov do 12 rokov, kedy majú aj výhodnejšie ceny leteniek, vstupy do pamiatok, do národných parkov a podobne. Taktiež v tomto veku sú deti veľmi vnímavé na nové poznatky a vedomosti.

Sú tieto expedície bezpečné?
Krajiny, kde sa organizujú rodinné expedície sme prešli mnohokrát a oblasti, kde sa nachádzame sú etnicky aj zdravotne bezpečné, majú vyspelé zdravotníctvo a ubytovanie je hygienicky nezávadné, na úrovni 4 – 5*.

Je potrebné pred cestou deti očkovať?
Vo všetkých oblastiach, kam cestujeme nie je povinné žiadne iné očkovanie, ako v Európe, teda deti by mali byť očkované proti tetanu a odporúčame očkovanie proti hepatitíde. Oblasti sú zdravotne bezpečné

V čom sa líšia poznávacie zájazdy pre deti, od „klasických“ zájazdov?
Lety, program, návšteva pamiatok, sú prispôsobené, vzhľadom na ich atraktivitu, náročnosť, hlavne deťom. Napríklad cezoceánske lety sa absolvujú hlavne v noci a leteckými spoločnosťami, ktoré ponúkajú širokú možnosť zábavy pre deti. Pamiatky, ktoré sú síce historicky zaujímavé, ale náročné (napríklad kráľovský palác v Bangkoku, Zakázané mesto v Pekingu a podobne), absolvujú rodičia a deti majú náhradný program (napríklad návštevu krokodílej farmy v Bangkoku, Pekingskej ZOO, najväčšieho vtáčieho parku v Kuala Lumpur a podobne).

Prečo je termín cez prázdniny?
Pri zvažovaní termínov a dĺžky trvania expedície, prihliadame na to, aby deti vynechali zo školy čo najmenej, takže sa snažíme využívať prázdniny, víkendy, aby si mohli užiť svoje dobrodružstvo čo najviac a zároveň, aby nemuseli v škole dobiehať zbytočne veľa učiva.
 

Pre viac otázok sa informujte v našej CK