Zatvoriť
Ak máte záujem o stretnutie s nami, vyplňte tento kontaktný formulár, alebo zavolajte na tel: +421 948 412 812

Meno / Priezvisko *

Firma

Váš e-mail *

Mám záujem o predbežnú rezerváciu číslo zájazdu / názov / približný termín

Iné info

Telefonický kontakt *

* povinné
Sledujte nás na FacebookuKontaktný formulárEnglish version

Keňa - Tanzánia - safari raj na rovníku

Termín: apríl 2007

Pripravený rodinný program pre klientov, počet osôb: 4.

Na pobreží Indického oceánu práve v tomto období v celej oblasti vládne leto. Priemerné teploty sú príjemne nastavené na 30°C a voda má 26°C. Ak by ste chceli zažiť tú pravú Afriku, tak Keňa ponúka presne to, čo si vysnívate. Divokú prírodu, množstvo zvierat, ktoré môžete vidieť na vlastné oči priamo v niektorom z národných parkov a pritom komfort v pohodlí klimatizovanej izby. K tomu neodmysliteľne patrí i oddych na bielych pieskových plážach, nad ktorými sa skláňajú kokosové palmy.

Kykujovia, Kalenjinovia, Svahilci, to sú len niektoré zo slávnych kmeňov, ktoré tu žijú. Možno ste už veľa počuli o bojovných Masajoch, ale doslova siahnuť si na nich naživo nenahradia žiadne knižky, či filmy. Keňa vás nadchne možno tak, ako napríklad Karen Blixenovú, ktorú ste mohli sledovať vo filme „Spomienky na Afriku“. Oslovil Vás film „Lovci levov“? I tento príbeh sa odohrával práve tu, neďaleko Mombasy v národnom parku Tsavo. A toto všetko môžete zažiť naživo, pretože presne o tom je nádherná Keňa.

UGANDA – zlatý program: Pre nadšencov a obdivovateľov afrického kontinentu bol pripravený absolútny zlatý kliniec, ktorým bola možnosť predĺžiť si zájazd o trojdňový trek do Ugandy na pozorovanie goríl. Dažďový prales, obrovské cicavce a zážitok na celý život.