Zatvoriť
Ak máte záujem o stretnutie s nami, vyplňte tento kontaktný formulár, alebo zavolajte na tel: +421 948 412 812

Meno / Priezvisko *

Firma

Váš e-mail *

Mám záujem o predbežnú rezerváciu číslo zájazdu / názov / približný termín

Iné info

Telefonický kontakt *

* povinné
Sledujte nás na FacebookuKontaktný formulárEnglish version

<<< späť

Austrália - Melbourne, Tasmánia, Sydney

1. deň:

Odlet z Európy.

2. deň:

Prílet do Melbourne, privítanie, privátny transfer na hotel.

Ubytovanie: http://www.hotelenterprize.com.au/ - v centreAustrália - Sydney, Brisbane, ostrovy Fraser a Herold

3. deň: (R)

Melbourne - oddych, aklimatizácia, prehliadka mesta po vlastných na základe itinerára Paradise Travel. Prebranie auta. Voľný program.

4. deň: (R)

Great ocean Road, celodenný výlet prenajatým autom na Great Ocean Road. GREAT OCEAN ROAD a 12 apoštolov bičovaných morskými vlnami. Úžasná scenéria tyrkysového južného Pacifiku a pieskovcových skál. Možnosť letu helikoptérou a umocniť si ešte viac tento nezabudnuteľný zážitok. Itinerár cesty odporučí Paradise Travel.

5. deň: (R)

Melbourne, voľný program - množstvo voliteľných aktivít, vrátenie auta.

6. deň: (R)

Privátny transfer na letisko Melbourne a prelet do Hobartu (Tasmania). Vydvihnutie auta priamo na letisku a presun na hotel. Program v Tasmánii podľa itinerára, resp. voľné aktivity.

Ubytovanie: 4* http://www.questapartments.com.au/Accommodation/131/australia/hobart/quest_savoy/welcome.aspx - v centre mesta s dostupným nočným životom, nákupnými ulicami ...

7. - 9. deň: (R)

Tasmania, objavovanie tohto jedinečného austrálskeho štátu po vlastnej osi. Paradise Travel ponúkne tip na každý deň. Tasmánia je typická pre jej všehochuť od histórie, rybolov, turistiku, golf, vinice, ovčie farmy... Je tu nádherná flóra a fauna - veľa endemitných druhov. Fanúšikova adrenalínových aktivít budú ostrovom nadšení. Morské kajakovanie s dĺžkou pobrežia 5 400 km, rafting po Franklin - jednej z najdivokejších riek sveta, bude výzvou aj pre najskúsenejších dobrodruhov, surfovanie na mohutných vlnách nepreľudnených pláží, či potápanie s viditeľnosťou od 12 do 40 m sú len časťou z možností, ktoré ostrov veľkoryso ponúka. Tí, čo holdujú viac horám a turistike ako vodným športom sa taktiež nemôžu sťažovať. Horská turistika, horolezectvo ale aj jaskyniarstvo dajú zabrať nejednému šikovnému borcovi. Široká paleta športových aktivít preto láka čoraz viac turistov do Tasmánie. Ale raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť...

10. deň: (R)

Odovzdanie auta na letisku a odlet do Sydney. Privátny transfer do hotela.

Ubytovanie: 4* http://www.greatsouthernhotel.com.au/ - v centre mesta s dostupnými "atrakciami",  nočným životom ...

11. deň: (R)

Sydney, prehliadka Sydney po vlastnej osi. Paradise Travel ponúkne tip a tiež lokálneho sprievodcu, ktorý Vás odprevadí z letiska deň predtým. SYDNEY, najstaršie mesto Austrálie, ktoré je zaliateho slnkom, odeté do závratných mrakodrapov aj prírodných atrakcií. Navštívite centrum so svetoznámou stavbou OPERA House, nádherné záhrady a parky, kde len tak poletujú papagáje Kakadu žltochvosté, Royal Gardens, legendárny most Harbour BRIDGE, nádherné Sydney Aquarium, množstvo múzeí a obchodov.

12. deň: (R)

Prevzatie auta na výlet do blízkeho národného parku Blue Mountains. Modré hory sú ľahko dostupné zo Sydney najlepšie autom, kedy si môžete čas organizovať sami. Park ponúka pekné vyhliadky na kaňon, rôzne turistické trasy od 30 min do niekoľko dní, lanovky, vláčiky... a má zaujímavú faunu a flóru.

13. deň: (R)

Sydney, voľný program. Odporúčame vyraziť autom severne a objavovať krásne pláže, kde si môžete spraviť relax vrátane obeda na štýl barbeque, čo je „austrálsky národný šport“. Prípadne navštívite ďalšiu z množstva atrakcií v meste, podľa Vášho naturelu, ktoré ste nestihli a chceli by ste ich absolvovať. Odovzdanie auta. Na večer, ako dôstojnú rozlúčku so Sydney odporúčame výletnú plavbu loďkou po zálive okolo Opery, spojenú s romantickou večerou.

14. deň: (R)

Sydney, odubytovanie, privátny transfer na letisko a odlet domov.

15. deň:

Prílet do Európy (resp. prelet na Nový Zéland alebo niektorý z ostrovov Francúzskej Polynézie - Bora Bora, Fidži...)